Szlovákia sorsolás

 Szlovákia Eperjes Sorsolás

U13=99( náluk)

 

U13 Športová hala Nábrežná ul./ Sports Hall Nábrežná str.
U13 Skupina ( Group ) A U13 Skupina ( Group ) B
UKS “Dziewiatka” Legnica (PL)
HC Celje Pivovarna Laško (SI) Budapesti Honvéd (HU)
1. MHK Košice (SK) UKS Wiertmet Libusza (PL)
RK Krško (SI) RK Cimos Koper (SI)
HC “Dobrudja” Dobrich (BG) RK Jeruzalem Ormož (SI)
Éles Kézisuli Veszprém (HU) RK Viro – Virovitica (HR)
SC Molétai (LT) Tatran Prešov spol. s r.o. (SK)
čas (time)
Štvrtok 5. januára (Thursday 5th January)
1 8:00 SC Molétai (LT) UKS “Dziewiatka” Legnica (PL)
2 8:35 Tatran Prešov spol. s r.o. (SK) RK Viro – Virovitica (HR)
3 9:10 1. MHK Košice (SK) HC Celje Pivovarna Laško (SI)
4 9:45 UKS Wiertmet Libusza (PL) RK Cimos Koper (SI)
5 10:20 RK Krško (SI) HC “Dobrudja” Dobrich (BG)
6 10:55 RK Jeruzalem Ormož (SI) Tatran Prešov spol. s r.o. (SK)
7 12:05 UKS Wiertmet Libusza (PL) RK Viro – Virovitica (HR)
8 12:40 UKS “Dziewiatka” Legnica (PL) 1. MHK Košice (SK)
9 13:15 RK Cimos Koper (SI) Budapesti Honvéd (HU)
10 13:50 HC Celje Pivovarna Laško (SI) RK Krško (SI)
11 14:25 SC Molétai (LT) 1. MHK Košice (SK)
12 15:00 HC “Dobrudja” Dobrich (BG) Éles Kézisuli Veszprém (HU)
13 15:35 Budapesti Honvéd (HU) RK Jeruzalem Ormož (SI)
14 16:45 Éles Kézisuli Veszprém (HU) SC Molétai (LT)
18:30 -19:00 Slávnostné otvorenie turnaja ( Ceremonial opening of the tournament ) Tatran Handball Arena
Piatok 6. januára (Friday 6th January)
15 8:00 HC Celje Pivovarna Laško (SI) UKS “Dziewiatka” Legnica (PL)
16 8:35 Budapesti Honvéd (HU) UKS Wiertmet Libusza (PL)
17 9:10 RK Krško (SI) Éles Kézisuli Veszprém (HU)
18 9:45 RK Viro – Virovitica (HR) RK Jeruzalem Ormož (SI)
19 10:20 1. MHK Košice (SK) HC “Dobrudja” Dobrich (BG)
20 10:55 Tatran Prešov spol. s r.o. (SK) RK Cimos Koper (SI)
21 11:30 SC Molétai (LT) RK Krško (SI)
22 12:05 RK Viro – Virovitica (HR) Budapesti Honvéd (HU)
23 12:40 UKS “Dziewiatka” Legnica (PL) Éles Kézisuli Veszprém (HU)
24 13:15 RK Cimos Koper (SI) RK Jeruzalem Ormož (SI)
25 13:50 HC “Dobrudja” Dobrich (BG) HC Celje Pivovarna Laško (SI)
26 14:25 UKS Wiertmet Libusza (PL) Tatran Prešov spol. s r.o. (SK)
27 15:00 RK Krško (SI) UKS “Dziewiatka” Legnica (PL)
28 15:35 HC Celje Pivovarna Laško (SI) SC Molétai (LT)

Tetszett a cikk? Oszd meg ismerőseiddel a Facebookon!

Megosztás Facebookon