2016 CELL – CUP összefoglaló

A Cell-Cup Európa egyik legnagyobb kézilabda fesztiválja, amelynek központja Veszprém. A rendezvény 20 évvel ezelőtt indult Celldömölkről.

Egyesületünk már 7 éve nevez erre a nagyszabású tornára. A 2016-os Cell-Kupa küzdelmekben már nem csak az Éles Kézisuli csapataiért izgulhattunk, hanem testvéregyesületünkért is , amely VKSE néven szerepelt. Az Éles kézisuli 2 kategóriában 5 csapattal indult. A VKSE szintén 2 kategóriában 3 csapatot nevezett.

MU 12 -es kategóriában összesen 17 együttes versenyzett.Az  Éles Kézisuli 3 csapatot indított, hogy több  játéklehetőséget biztosítson a gyerekek számára. Az A csapat 5 győzelemmel és egy vereséggel az 5.helyen végzett.

Gratulálunk a fiúknak!

játékosok: Burai Bence, Déber Balázs, Farkas Dávid, Farkas Gergő, Farkas Máté, Fazekas Máté, Hajdú Donát, László Armand, Sarasevics Noel, takács Kornél, Turcsányi Koch Domimik.

Mu 12-es kategóriában szereplő B csapat a 2. helyen zárt. Veretlenül jutottak a döntőbe, ahol  a Pick Szeged ellen 20-17 re maradtak alul.

játékosok: Bali Bence, Bodnár Bálint, Bodnár Bence, Czabula Huba, Goda Koppány, Kovács Boldizsár, Kranyec Barnabás, Priskin Andris, Radvánszki Attila, Schmidt Zsombor, Szabó Ákos , Vida Zsombor

Mu 12-es kategóriában nevezett C csapatunk  három vereség, egy döntetlen, három győzelemmel a 7.helyen végeztek.

játékosok: Fercsik Dániel, Hajdú Zoltán, Hamburger Zsombor, Izsák Gyuszkó, Lázár Milán, Makrai Bálint, Nagy Lázár, Nemes Kristóf, Sulyok Benedek, Toskosz Kristóf, Tóth Bernárd, Végh Dávid, Szedmák Áron

A csapatok edzői: Szedlák Nikolett, Gyévai Iván